Wyszukiwarka

LEŚNY ROMANS

ORGANIZACJA ŚLUBU W PLENERZE.

Organizacja ślubów plenerowych, wiąże się z dużym wyzwaniem i odwagą – zwłaszcza w realiach polskiego klimatu. Każda Para podejmując decyzję o organizacji swojej Uroczystości w plenerze stoi przed wieloma dylematami. Zadaje sobie wiele pytań: Gdzie? Jak? W jakim stylu? Co w razie deszczu lub upału? Wiele z tych pytań pozostaje wielką niewiadomą do tygodnia (a właściwie) do dnia ślubu i wesela.
Poza kwestią lokalizacji ślubu i wesela pozostaje również wybór miejsca przy-gotowań. Wiele Par zamyka się w czterech ścianach – a My takiej tendencji mówimy stanowcze NIE! Klimatyczny i pachnący las jest idealnym miejscem, w którym możecie je zorganizować. Flora i fauna sprawią, że każde przygotowania staną się bajecznym początkiem Waszej przygody, którą rozpoczynacie tego dnia.
Magiczny ślub pośród leśnych drzew, wspaniale dobrane dodatki i detale dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Poczynając od zaproszeń ślubnych,  zwiewnej sukni Pani Młodej i stroju Pana Młodego z akcentem lasu w przypince.
To było marzenie Pary, która od zawsze pragnęła bardzo nieformalnej uroczystości w plenerze, w gronie rodziny i znajomych.

Gorąco zachęcamy! Zobaczcie sami! I poznajcie Roksanę i Krzysia, obecnie Parę małżonków, którzy zaufali wizji Konsultanta Ślubnego i zorganizowali swój ślub i wesele w plenerze. Na potrzeby projektu, wzięli również udział w sesji stylizowanej uwieczniającej przygotowania przed ślubem w lesie.

Organizacja i koordynacja sesji: KM Wedding Planner & Event Designer 
Reportaż: SEBASTIAN'S PHOTOGRAPHY
Dekoracja, florystyka: Ma Fleur 
Kaligrafia (wieszaki, skrzyneczka, przysięga na szkle: HELLO calligraphy 
Przypinka do marynarki: FEINFEIN 
Suknia: Sylwia Kopczyńska 

 

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Artykuły podobne

ŚLUB I WESELE
ŚLUB I WESELE
Script logo