Wyszukiwarka

MAKIJAŻ ŚLUBNY

Kobieta zmienną jest i wie o tym każdy.....
My sprawę zmienności odnieśliśmy do
tematu makijażu i stylizacji ślubnej
A efektem są piękno, subtelność i wyrazistość.


MAKIJAŻ  ŚLUBNY  W  KILKU  ODSŁONACH
Sezon ślubny to czas wytężonej pracy dla wizażystów, fryzjerów, florystów. Makijaż ślubny jest najtrudniejszym z makijaży, ponieważ łączy w sobie elementy makijażu dziennego, fotograficznego i wieczorowego. Do tego musi być bardzo trwały, co wymaga użycia odpowiednich i wysokich jakościowo produktów. Od umiejętności wizażysty i fotografa zależy jak będziemy wyglądać na zdjęciach. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze wizażysty warto bardzo dokładnie przejrzeć jego portfolio i zapytać na jakich kosmetykach pracuje. Warto też zarezerwować termin na rok przed planowanym  ślubem,  gdyż  mamy  wówczas  możliwość  wyboru  optymalnych  dla  siebie  godzin.

DOBÓR  DODATKÓW  ŚLUBNYCH
Ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu kobiety. Warto przygotować się do niego bardzo starannie. Panna Młoda powinna rozpocząć poszukiwania odpowiednich dodatków, gdy już wie jak będzie wyglądała jej wymarzona suknia ślubna. Każdy detal stylizacji, biżuteria, czy ozdoby do włosów, powinny harmonizować z suknią, makijażem, fryzurą i ślubną wiązanką, a także z jej osobowością i temperamentem. Poszczególne elementy dekoracji tworzące  spójną  całość  sprawią,  że  Panna  Młoda  będzie  wyglądała  pięknie  i  elegancko.

Artystyczna odsłona wianka w odcieniach pastelowego różu, który „oplata” głowę modelki i delikatnie spływa na policzek świetnie  skomponuje  się  z  eleganckim,  matowym  makijażem,  kolorystyką  utrzymanym w tonacji  kwiatów.

Koronkowa stylizacja – oryginalna, ręcznie wykonana biżuteria i dodatki będą pięknie komponować się z makijażem klasycznym i raczej delikatnym – w myśl zasady „mniej znaczy więcej”. Poinformuj wizażystę podczas makijażu próbnego, że właśnie na taką stylizację się zdecydowałaś, a  najlepiej  zabierz  ją  ze  sobą.

W kolorze czerwonego wina. Jeżeli jesteś pewną siebie kobietą i wiesz, że w tym dniu chcesz podkreślić mocno właśnie te atuty – zdecyduj się na dodatki w kolorze czerwonego wina, pokrywając tym kolorem również usta. Makijaż oka możesz wykonać w kolorze „starego złota” – a sukces i spojrzenia zachwyconych gości – gwarantowane.

teksty: Marta Kwolek oraz Katarzyna Gruszka
Fotografia: Mariusz Baran; Fryzury: Ilona Stankiewicz; MUA: Marta Kwolek; Akcesoria ślubne: Katarzyna Gruszka, Decoris-art; Kwiaty – Anna Zdeb, Kwiaciarnia Ania; MUA: Marta Kwolek; Modelka: Weronika Jeleśniański, Pink Melon

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Artykuły podobne

dla panny młodej
dla panny młodej
Script logo