Wyszukiwarka

MY KSIĘŻNICZKI...

Krój sukni w stylu „Księżniczki” lub też z języka angielskiego zapożyczając „Princessa”, to z definicji suknia jednoczęściowa o dopasowanej górze oraz mocno rozszerzonym dole. Obcisły gorset modeluje kibić, a rozkloszowana spódnica od talii w dół, składająca się z wielu warstw materiału opartych na konstrukcji koła tworzy wizerunek prawdziwej księżniczki. Suknia może być zakończona długim, dostojnie ciągnącym się za Panną Młodą trenem. Równie często modele tego typu funkcjonują także bez trenu.

„Księżniczki” potrafią być niezwykle różnorodne mimo projektu opartego na tej samej konstrukcji. Suknie te zazwyczaj nie wymagają dużej ilości ozdób - są niezwykle zdobne już same w sobie! Gorsety bogato zdobione perełkami, wyszywane kryształkami czy koronką podkreślają wyjątkowość dnia ślubu. Suknia w stylu „Księżniczki” to fason, który perfekcyjnie wyszczupla oraz ukrywa niedoskonałości sylwetki, dlatego też model ten cieszy się niesłabnącą popularnością wśród Panien Młodych. Idealnie skrojony gorset potrafi idealnie wymodelować biust i talię, a szeroka spódnica może zamaskować zbyt szeroki biodra, uda czy nieperfekcyjne nogi.

DLA KOGO?
To  model  pasujący  do  wielu  typów  sylwetek:
- dla kobiet niskich, bowiem optycznie jest w stanie wydłużyć sylwetkę
- dla kobiet o kształtach pełnych – bowiem cięcia na gorsecie mają za zadanie podkreślić i wyszczuplić sylwetkę na linii talii, a szeroki dół sukni zgrabnie skrywa krągłości
- dla kobiet o małym i średnim biuście – bowiem wyszczuplenie talii poprzez gorset powoduje optyczne powiększenie biustu. Dobrze skrojony gorset może zdziałać cuda…

Oprócz tego jakże praktycznego i idealnego dopasowania do sylwetki, styl princessa jest bardzo często urzeczywistnieniem  marzeń o tym jak powinna wyglądać Panna Młoda.

Fotografie: magazyn PANNA MŁODA; serwisy pracowe producentów

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Artykuły podobne

dla panny młodej
dla panny młodej
Script logo