Wyszukiwarka

ŚLUB NA JACHCIE

JACHTING TO COŚ DLA WAS…

Jachty w niecodziennej odsłonie, czyli jak wygląda ślubny yachting

Stale poszukując nowych, ciekawszych propozycji dla na-szych Klientów, zawędrowałyśmy nad piękne, polskie morze. Jeżeli organizujemy śluby na sianie, wysoko na dachu, to czemu  nie  robić  ich  też  na  wodzie?

I dlatego też dziś w roli głównej jachty.

Zgodnie z tym, co mówiłyśmy w tym roku o trendach, pary młode coraz częściej decydują się na małe przyjęcia w grupie bardzo dokładnie wyselekcjonowanych gości. Jeżeli Wy również zdecydowaliście się na taką koncepcję ślubu i wesela, to jachty, które mogą pomieścić maksymalnie kilkanaście osób, są dla Was idealne. Jednak, dlatego też taką uroczystość w marinie, czy na wodzie trzeba bardzo skrupulatnie zaplanować. Wziąć pod uwagę to, że każda dodatkowa osoba, nawet fotograf zmniejsza nam liczbę gości. Ale naszym zdaniem warto. Intymna ceremonia to chyba marzenie większości nowożeńców, a intymna ceremonia na wodzie w niesamowitych warunkach przyrody to wydarzenie, które na pewno na  zawsze pozostanie w pamięci.

Są różne możliwości wykorzystania jachtów w dniu ślubu.

Można zaaranżować na nim samą ceremonię, połączyć ją z kameralnym przyjęciem z gorącymi potrawami, jeżeli wszystko odbędzie się w porcie lub zdecydować się na tzw." zimny bufet", w przypadku gdybyście chcieli spędzić cały dzień na wodzie. I tam wypowiedzieć słowa przysięgi i uczcić swój ślub podczas rejsu. Trasa planowana jest indywidualnie z przyszłymi małżonkami.

Jeżeli natomiast, nie przekonuje Was propozycja dnia ślubu w bardzo małym gronie, to zawsze jacht można wykorzystać

jako środek transportu i dodatkową atrakcję dla gości. Wynająć nie jeden, a dwa lub więcej i zabrać najbliższe nam osoby na krótki rejs do wyjątkowego miejsca, gdzie na plaży lub w uroczej zatoczce odbędzie się ceremonia, a następnie dopłynąć do miejsca przyjęcia. Nad naszym polskim morzem są obiekty, pod które można bezpośrednio podpłynąć, albo nawet do nich wpłynąć. Już pisząc o tym,  wyobrażamy sobie jak taki ślub może bajecznie wyglądać i jakie emocje  wywoływać.

A tych z Was, których nie przekonuje wizja dnia ślubu w porcie lub na wodzie, może przekona wieczór panieński lub kawalerski zorganizowany właśnie na jachcie??? Taka możliwość też istnieje. Po co przyszłej pannie młodej lub panu młodemu fundować kolejną imprezę w klubie skoro można zabrać ich na rejs?  A  na  morzu  pić,  tańczyć  i  bawić  się  do  rana!

Jeszcze inna opcja to sesja poślubna. Wtedy na jacht zabieramy naszego ukochanego fotografa i robimy zdjęcia na morzu lub w porcie, albo wypływamy w  rejs i szukamy pięknych i niewyeksploatowanych miejsc, gdzie powstaje Wasz plener.

Jak widzicie możliwości jest wiele i warto je poznać. Jesteśmy zwolenniczkami odkrywania dla Was jeszcze piękniejszych miejsc, jeszcze fajniejszych pomysłów. To są Wasze śluby i po-winny być absolutnie niesamowite, a śluby na wodzie właśnie takie są... Wystarczy sobie wyobrazić, że składamy słowa przysięgi na środku morza przy zachodzie słońca na pokładzie pięknego jachtu w otoczeniu najbliższych nam osób.

Nie ma co się zastanawiać tylko szukać rozwiązań najbardziej wyjątkowych, taki właśnie powinien być ten dzień, czyż nie…

 

Pozdrawiamy ONE. Paulina i Kinga / www.onekropka.pl 

Wsparcie merytoryczne: Premium Yachting

Zdjęcia: Archiwum firmowe Premium Yachting, magazyn "Panna Młoda"

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Artykuły podobne

ŚLUB I WESELE
ŚLUB I WESELE
Script logo