Wyszukiwarka

ŚLUB W ITALII

Ten najpiękniejszy w życiu dzień - to tylko w Italii
- Skąd pochodzą najsłynniejsi kochankowie świata?
- Romeo i Julia - oczywiście z Italii!
- Gdzie, jako pierwsza na świecie, zaczęła powstawać literatura o miłości?
- Literatura renesansowa - oczywiście w Italii?
- Czy kult piękna ludzkiego ciała i duszy człowieka pochodzi z Zachodniej Europy, a może z USA?
- Absolutnie nie, ojczyzną jego jest Italia!
- Czy jest gdzieś bardziej przyjazny człowiekowi klimat, jak nie w Italii? A może gdzieś są piękniejsze krajobrazy? A może smaczniejsze potrawy?
- Nie, to wszystko - jedynie w Italii!
A jeśli Italia, to tylko jej serce - Wybrzeże Amalfitańskie w regionie Kampanii, stanowiące fragment południowej strony Półwyspu Sorrentyńskiego, rozciągający się od Positano na zachodzie do Cilento na wschodzie. Cały region wpisany jest na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego Ludzkości, a to jest gwarantem wszechobecnego piękna, gwarantowanej pogody, przeuroczych krajobrazów, wspaniałych zabytków, pięknych zakątków, niezapomnianych wrażeń kulinarnych.
Całość uzupełniają majestatyczne skaliste pasma górskie, które łącząc niebo z ziemią spływają wręcz w lazurową taflę Morza Tyrreńskiego. Z daleka nad okolicą czuwa wciąż drzemiący Wezuwiusz, spoglądając z zakłopotaniem w kierunku Pompei. Wszędzie w powietrzu unosi się zapach nietuzinkowej kawy, darów morza i soczystych dojrzałych owoców oraz warzyw. Biały piasek, czasem nieco kamieniste wybrzeże, słońce i ciepłe morze zachęcają do kąpieli, do opalania się, do wypoczynku. Powietrze jest kwintesencją wszystkiego tego, czego można zakosztować zmysłami.
Włochy są zatem jednym z najlepszych miejsc na Starym Kontynencie, aby pożegnać stan panieński czy kawalerski i rozpocząć wspólny start do rodzinnego długoletniego i szczęśliwego pożycia małżeńskiego. Tu właśnie od lat dla gości z całego świata z wielkim powodzeniem organizowane są śluby, wesela, przyjęcia rocznicowe. Na czele włoskich regionów na tej liście znajdują się niezmiennie: Toskania, Wybrzeże Amalfitańskie i Wenecja, co podkreślono na tegorocznym marcowym spotkaniu w Ravello w Hotelu Bonadies i w Cilento, zorganizowanym przez Grupę "Sposa Mediterranea". Odnotowana została na nim obecność najważniejszych światowych organizatorów wesel i ślubów oraz właścicieli i administratorów lokali weselnych.
Sercem i mózgiem "Sposa Mediterranea" jest przedsiębiorcza Suita Carrano Bonadies, która prowadzi firmę już od 2005 roku. Od samego początku przyświecał jej, a teraz jest konsekwentnie realizowany, niezwykle ambitny projekt, aby stać się liderem podwójnego sektora - organizacji ślubów i przyjęć weselnych we Włoszech. Ten rodzinny biznes ukierunkowany jest także na pomoc parom w planowaniu przez nie i dla nich tego szczególnego dnia. Przy czym głównym celem jest, aby do dyspozycji dać klientom pakiet kompleksowych usług i podkreślić go profesjonalizmem, który wyróżnia firmę od lat jako eksperta w branży ślubnej. W osiągnięciu tego właśnie celu Suicie Carrano Bonadies pomaga jej własny malowniczo usytuowany rodzinny Hotel Bonadies w Rawello, który istnieje od 1880 roku i jest jednym z najstarszych tego typu obiektów w całej Italii. Gwarantuje on od lat wysoki poziom usług i miłą atmosferę swoim kientom.
- Posiadając niezwykle duże doświadczenie w sektorze turystyczno-hotelarskim oraz w branży organizowania ślubów na Wybrzeżu Amalfitańskim, zdecydowaliśmy sie rozszerzyć nasze możliwości o inne części Półwyspu Apenińskiego - zaznacza główna organizatorka całego przedsięwzięcia Suita Carrano Bonadies. - Naszą Grupę "Sposa Mediterranea" tworzą chłopcy i dziewczęta z całej Italii, z pasją organizując wydarzenia, które są w stanie uczynić niezwykle szczęśliwym ten jedyny dzień, kiedy pada sakramentalne "tak". Głównym celem Grupy jest znalezienie dla każdej pary nowożeńców rozwiązania idealnego w odniesieniu do jej kosztów i wymagań, gwarantując zawsze usługi na wysokim poziomie - dodaje.
Jeśli planujecie, Państwo, wystawną lub kameralną uroczystość, ślub i wesele nad południowym morzem, to "Sposa Mediterranea" wyświadczy Wam w tym zakresie profesjonalną pomoc, zagwarantuje realizację Waszych planów. Wy jedynie snujcie marzenia, a "Sposa Mediterranea" stworzy dla Was wyjątkową i niezapomnianą imprezę.
- Firma zatrudnia przedstawicieli różnych narodowości z branży planowania ślubów i wesel - wyjaśnia Małgorzata Ewa Mikrut, współpracownica samej Suity Carrano Bonadies, a jednocześnie szefowa polskiej edycji akcji "Wesela w Italii z Margheritą". - Jesteśmy ciągle na bieżąco z tendencjami mody, aby móc zrealizować sen każdej Pary Młodej z całego świata. Dysponujemy współpracownikami w całych Włoszech, każdy z nas zdobył doświadczenie również i za granicą. Mówimy w wielu językach, tak aby zaspokoić życzenia i potrzeby wszystkich Nowożeńców i tych, którzy świętują u nas rocznice tego niezapomnianego wydarzenia. Jesteśmy do Waszej dyspozycji dosłownie codziennie, pragnąc spełniać najskrytsze i najbardziej nietuzinkowe potrzeby Naszych klientów. Nie należy nas utożsamiać z pracownikami jedynie segmentu "wedding and event planner", ponieważ jesteśmy również przedstawicielami "destination wedding". Nasz zespół zawsze i wszędzie może zorganizować to, czego pragniesz! - uśmiecha się zagadkowo.
Wybrzeże Amalfitańskie to jedno z tych miejsc, do którego z przyjemnością się powraca. Dlatego też po latach tu właśnie dawne pary świętują swe kolejne rocznice. Zachwycający krajobraz wysoko piętrzących się skalistych gór, lazur Morza Tyrreńskiego nadaje temu miejscu szczególny charakter. Do skał jakby przyklejone ciągną się miejscowości - zarówno w głąb, jak i wzwyż, dochodząc do szczytów. W mozaikę budynków o nieprawdopodobnych kształtach wymuszonych terenem wpisują się winnice, gaje oliwne i sady cytrynowe. Wzdłuż wybrzeża, to u podnóża skał, to na arkadach mostów, wije się cienka wstążka drogi łączącej Salerno na wschodzie oraz Sorrento i Sant’Agata na zachodzie. A Amalfi, Ravello, Positano, Maiori, Cilento - to tylko niektóre z przeuroczych miejscowości, gdzie na przybyszów czeka niezwykła gościnność, uroczy klimat, zapierające dech w piersiach pejzaże, a także wyśmienita baza noclegowa, smakowita włoska kuchnia, no i niezapomniane do końca życia wrażenia.
- Wielu z członków naszej Grupy mieszka na co dzień lub pochodzi z kraju, z którego klientom udzielamy konsultacji - zauważa Małgorzata Ewa Mikrut, konsultantka ślubna. - Oznacza to, że kontakt z nim odbywa się w linii prostej, bez pośredników, a to z kolei gwarantuje dyspozycyjność konsultanta od pierwszej chwili aż do zakończenia całego projektu. Nie prezentujemy nigdy jednego rozwiązania, ale cały czas współpracujemy z Młodą Parą oraz z każdą inną parą aż do chwili znalezienia zadowalającego ją rozwiązania, połączenia wszystkich poszukiwanych elementów w jedną doskonałą całość. Wierzymy w sny i zawsze dążymy z pasją do ich realizacji - konkluduje.
Zawieranie małżeństw za granicą jest coraz bardziej popularne. Włochy znajdują się po tropikach na drugim miejscu na świecie, a na pierwszym w Europie, wśród regionów najchętniej wybieranych do tego celu. Wybrzeże Amalfitańskie oddaje prym jedynie Toskanii jako ulubione miejsce międzynarodowych ślubów. Najczęściej w tym celu Włochy wybierają Brytyjczycy, a następnie obywatele Stanów Zjednoczonych i Kanady. W ostatnich latach zaktywizowali się Rosjanie i Chińczycy. Nie brakuje również obywateli państw dawnego obozu socjalistycznego. Małżeństwa w Italii są także doskonałym pomysłem, aby w przyszłości w rocznicę ślubu zafundować sobie wakacje właśnie w tym miejscu, gdzie przed laty brało się ślub.
- Współpracujemy z kameralnymi, a także z dużymi hotelami, ale niekoniecznie bardzo luksusowymi, z zabytkowymi willami i pałacami i zamkami, mamy do dyspozycji cudowne ogrody cytrusowe, luksusowe gospodarstwa rolne, winnice, bardziej i mniej znane miejsca gdzie możemy zrealizować śluby i przyjęcia weselne - zachęca Suita Carrano Bonadies.


Małgorzata Ewa Mikrut-Cioffi, od lat mieszkająca we Włoszech i świetnie znająca miejscowy rynek, pozostaje do Waszej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. I co ważne - kontakty odbywać się mogą po polsku lub w języku włoskim. Odnajdziecie ją:
* - pod telefonem: +39 3284747991
* - możecie napisać mail na adres: mag@sposamediterranea.it
* - jest też obecna na portalu społecznościowym "Facebook": Wesela w Italii z Margherita - Sposa Mediterranea Group
* - jak również na Twitterze: https://twitter.com/sposamediterran
* - oraz na stronie: http://www.sposamediterranea.it/

 

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Artykuły podobne

ŚLUB I WESELE
ŚLUB I WESELE
Script logo