Wyszukiwarka

ZIOŁA NA WESELE

 

PACHNĄCE ZIOŁAMI PRZYJĘCIE

 

BAZYLIA, MIĘTA, ROZMARYN NA WESELNYCH STOŁACH - ZIOŁA NA PRZYJĘCIACH ZAMIAST KWIATÓW

Poprzedni sezon ślubny zaczęłyśmy w czerwcu z ziołowymi dekoracjami. Ten otworzyłyśmy nieco wcześniej, bo na początku lutego, ale też towarzyszyły nam zioła. I chyba już na stałe zagoszczą na naszych przyjęciach, bo zioła w szufladach, skrzyniach, wiaderkach i doniczkach nie tylko wyglądają obłędnie, ale też pięknie pachną. I nie ma zupełnie znaczenia, czy jesteśmy w plenerze na ceremonii, w surowym namiocie, czy w samym centrum Warszawy. Pasują  wszędzie.

Jeżeli macie zamiłowania kulinarne, obydwoje lubicie w swojej kuchni używać właśnie tych przypraw, to motyw idealny dla Was. Nasze Pary wykorzystały bazylię, rozmaryn, miętę, majeranek nie tylko na stoły. Zioła dekorowały ściany i bufety, też te ze słodkościami. Pojawiały się na torcie, a nawet w drink barze, bo nie wiemy czy wiecie, ale poza miętą w drinkach  może też zagościć rozmaryn.

Mamy nadzieję, że nasze ziołowe realizacje przypadły Wam do gustu i że wyobrażacie sobie je na Waszych przyjęciach. Zobaczcie, że mogą się pojawić w różnych wydaniach, nie są nieeleganckie, ale też dodają odrobinę nonszalancji, w pozytywnym tego słowa znaczeniu, do tego ważnego dnia

 

 

 

Tekst i organizacja przyjęć: ONE. Paulina i Kinga / www.onekropka.pl

Fotografie: Adam Sobolewski / www.adamsobolewski.pl

Cześć Czołem Pracownia Twórcza / www.czescczolem.pl

Dekoracja ślubu i przyjęcia weselnego: Alex Deco www.dekoracjealex.pl

Kwiaciarnia Pokusa www.kwiaciarniapokusa.pl

Podobał ci się artykuł zostaw komentarz

 

Partnerzy

Artykuły podobne

ŚLUB I WESELE
ŚLUB I WESELE
Script logo